Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wypadające włosy

Utworzony przez felicja, 13 lutego 2017 r. o 11:50
Zapraszam do dołączenia do grupy w której możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz problemami estetycznymi. Grupa została stworzona w celu wzajemnego wsparcia oraz pomocy w dziedzinie medycyny estetycznej, problemów z włosami, łysieniem i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to serdecznie zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do dołączenia do grupy  ***s://***facebook.com/groups/194559278436794/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary i dobrze wszystkim znany biotebal w tabletkach w zupełności wystarczy. To nie jest odkrycie roku, większość moich koleżanek korzystało z jego działania. Biotyna wzmacnia włosy, zapobiega wypadaniu i utrzymuje efekt na naprawdę długo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie polecam ci kurację Hair Medic Intense. 3 miesiące stosowania i włosy będą dosłownie jak nowe, a te, które zaczną wyrastać będą bardzo silne. Do kupienia w sklepie dzw.com.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama miałam kiedyś wielki problem z wypadaniem włosów, koniec końców pomogła mi ta strona: wlosomaniaczkapl.wordpress.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy problemach z włosami i wypadanie spr obujcie lejów, to niesamowite lakarstwo na wypadanie, bezkonkurencyjne. Oleje są rózne, na rózne problemy, trzeba troche poczytac który na co, ale jak nie macie czasu na kombinowanie moge polecić sprawdzony na swjej głowie i włosach Olej HASNA który mnie wypadanie zahamował na dobre i zamienił je w ujna czuprynke ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wzmocnienie włosów możesz użyć - fryzomania.pl/stapiz-botanic-harmony-ph-45-maska-wzmacniajaca-wlosy-500ml.html Super efekt daje, tylko trzeba tego używać systematycznie i zgodnie z rekomendacjami producenta. Wtedy zdecydowanie najłatwiej o zauważenie korzyści. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem przede wszystkim należy poszukać przyczyny wypadania wlosów. Najlepiej wybrać się do specjalisty - trychologa. Ze swojej strony mogę polecić Centrum Neonia, w Krakowie. Ja jestem zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych kosmetyków różnych na wypadanie włosów będzie obecnie sporo na rynku więc jak będziesz dobrze szukał to na spokojnie coś tam sensownego wybierzesz, choć pytanie jak dany produkt będzie działał. U mnie np. sporo tych różnych preparatów nie bardzo się sprawdzało, ostatecznie dopiero jak sięgnąłem po ***s://kv1.pl/pl/p/Intense-Anti-Hair-Loss-Shampoo-4.1-200ml/381 to udało się jakoś to wypadanie zatrzymać i ten produkt faktycznie się dobrze sprawdził.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę - pro-sprzet.pl/blog/przyczyny-wypadania-wlosow.html Przyczyn takiej sytuacji może być wiele. Najważniejsze jest jakiekolwiek reagowanie, zmienianie czegokolwiek, gdyż tylko tak można osiągnąć coś sensownego. Z dnia na dzień cudów nie będzie, ale stopniowo możecie się spodziewać zmiany na plus. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy problemach z włosami i wypadanie spr obujcie lejów, to niesamowite lakarstwo na wypadanie, bezkonkurencyjne. Oleje są rózne, na rózne problemy, trzeba troche poczytac który na co, ale jak nie macie czasu na kombinowanie moge polecić sprawdzony na swjej głowie i włosach Olej HASNA który mnie wypadanie zahamował na dobre i zamienił je w ujna czuprynke ;)
 Tylko podziękować moge za ten komentarz. Spróbowałam. Wwszystko co piszesz o tym olejku to prawda, pomogło! U mnie już zdecydowanie lepiej, wize też poprawę w kwesti łupieżu . I włosy w lepszej kondycji - błyszczące i miękknie się po tym oleju zrobily. rewlacja moge rzec. Dziękuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o problemy z wypadaniem włosów to jednak trzeba będzie się wybrać do jakiegoś dobrego specjalisty, najlepiej do trychologa, przynajmniej w moim przypadku dopiero taka wizyta przyniosła efekty. Sam stosowałem różne preparaty, natomiast dopiero na tej wizycie mi zaproponował terapię z produktami Mediceuticals i zauważyłem pewne efekty, jakoś te włosy wyglądają lepiej nieco bardziej gęste się wydają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałam podobny problem. Zdecydowałam się zainwestować w laser do włosów b-longa. Po kilku tygodniach zaczęłam zauważać poprawę. Włosy mniej wypadały, a później był wysyp baby hair :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - zrób badania krwi, czy czasem czegoś Ci nie brakuje. To moze być powodem nadmiernego wypadania włosów! Po drugie - zweryfikuj swoją dietę, nawyki żywieniowe itd oraz sam sposób pielęgnacji włosów. Jeśli Twój szampon zawiera w skłądzie silikony - wymień go na inny, najlepiej delikatny (naturalny)!! Po trzecie - próbuj wcierek do włosów. To, jaka Ci się najlepiej sprawdzi jest poniekąd metodą prób i błędów. U mnie zadziałała ta na przykład (a wcześniej prbowalam kilku innych i takich rezultatów nie było): ***s://***notino.pl/dermedic/capilarte-serum-stymulujace-wzrost-wlosow-o-dzialaniu-regenerujacym/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...